קרונוספן ישראל | מקבוצת אברבוך
חדר אמבטיה מעוצב עם סיבית ירוקה

סיבית ירוקה: נולדה לחדרים רטובים

לוחות סיבית ירוקה מאופיינים בתכונות ייחודיות שמעכבות ספיגת רטיבות ולחות ועמידות גבוהה בפני שינויים של חום וקור. אז מה אין פלא, שבעשור האחרון הם חומר הגלם המועדף לייצור ארונות מטבח וחדרי רחצה?

יש חדרים בבית שאפשר לוותר בהם מעט על הפונקציונאליות לטובת האסתטיקה והעיצוב, אבל יש שני חללים שבהם נושא השימושיות והתפקוד עומד מעל לכל – המטבח וחדר הרחצה.

 

מעבר לכך שמדובר בחללים פעילים שמשרתים את כל בני המשפחה, המטבח וחדרי הרחצה הם חללים שנעשה בהם שימוש תכוף במים, הם מאופיינים בסביבה לחה ורטובה ובשינויי טמפרטורה תדירים יחסית. שימוש בחומרים לא ייעודיים הוא מתכונת לבלאי מהיר במיוחד של המוצרים והמרכיבים השונים שיש בחללים הללו.

והרי לא בכל שני וחמישי אתם משפצים את המטבח ואת חדרי האמבטיה. אמנם יש בהם אלמנטים שניתן להחליף בקלות יחסית כמו ברזים, גופי תאורה, מוצרי חשמל, או אקססוריז אחרים. אבל מצד אלה חללים שיש בהם האלה אלמנטים קבועים וגדולים כמו כלים סניטריים, חיפויים וארונות, שהחלפתם מורכבת ויקרה. 

ובהקשר הזה, אנחנו רוצים להתייחס לחומרי הגלם שבהם משתמש הנגר או חברת המטבחים שלכם בייצור הארונות.

 

מטבח מעוצב עם שלד עשוי סיבית ירוקה

למה סיבית ירוקה היא מלכת החדרים הרטובים?

כשאנחנו מדברים על ארונות בכלל ועל ארונות לחדרים רטובים בפרט, אנחנו תמיד מפרידים בין שלד הארון לבין החזית שלו, ופה נדבר על השלד.

החומר המומלץ והנפוץ ביותר בעולם לבניית שלד או גוף הארון בחדרי רחצה ובמטבחים הוא לא אחר מאשר – סיבית ירוקה.

הסיבה לכך היא פשוטה – סיבית ירוקה היא חומר שמיוצר במיוחד עבור חדרים רטובים. היא פותחה ונולדה לכך. לוחות סיבית ירוקה מיוצרים מתרכובות של שבבי עץ שמעורבבים ודבוקים זה לזה בדבקים מיוחדים שמקנים לתוצר הסופי תכונות ויכולות ייחודיות שמעכבות ספיגת מים, לחות ורטיבות, עמידות בפני שינויים של קור וחום (שכידוע אופייניים לחדרים רטובים).

כל היתרונות האלה יחד יאפשרו לכם ליהנות מארונות מטבח או אמבטיה שנשמרים עמידים לאורך שנים ארוכות, חרף המפגש היומיומי עם מים ולחות ושינויי הטמפרטורה. כך שגם אם תרצו בעוד זמן מה לשנות ולרענן את העיצוב, תוכלו אפילו להסתפק בהחלפת החזיתות בלבד.

לכן, כשאתם מזמינים ארונות למטבח או לחדר הרחצה, שאלו את הנגר, או את חברת המטבחים מאיזה חומר גלם הם מייצרים לכם את גוף הארונות. וודאו ששלד הארון מיוצר אך ורק מסיבית ירוקה. אל תהססו לדרוש זאת ואל תסכימו לשום חומר אחר.

חדר רחצה מעוצב עם לוחות סיבית ירוקה
מטבח מעוצב עם סיבית ירוקה

לבחור נכון – סיבית ירוקה יותר

כמו בכל מוצר, גם לוחות הסיבית הירוקה מגיעים ברמות שונות של איכות. וודאו שמדובר בחומרי גלם של מותג אירופי מוערך וידוע. היצרנים האירופאיים מקפידים על סטנדרטים מחמירים במיוחד של איכות חומרים וקיימות, וזה חשוב ביותר. וודאו נעשה שימוש בחומרי גלם שאינם מכילים חומרים ודבקים מזיקים ועומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

Kronospan   היא יצרנית לוחות העץ הגדולה בעולם, שמפגישה ניסיון של מעל 100 שנים עם טכנולוגיות פורצות דרך. לוחות הסיבית הירוקה של Kronospan  נהנים מכל התכונות שצוינו ומיתרון חשוב נוסף. בזכות תהליך ייצור מבוקר ובר-קיימא, הלוחות האלה ידידותיים לסביבה. היתרון הנוסף של לוחות הסיבית הירוקה שלנו ב Kronospan הוא שהם עוברים כבר בשלב הייצור הדברה אקולוגית שמרחיקה מהם טרמיטים ומזיקים.

כמובילה בתחום, חברת Kronospan  מקפידה לייצר חומרי גלם שנותנים מענה לצרכים ועיצובים שונים. בהתאם לעקרון הזה, לוחות הסיבית הירוקה של החברה ומתאימים לטווח רחב של שימושים בחדרים רטובים – מארונות מבטח ועד חדרי רחצה וחדרי סאונה.

ואם מעניין אתכם לקרוא מידע נוסף אודות סיבית ירוקה – לחצו כאן

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן