קרונוספן ישראל | מקבוצת אברבוך

Feelness

FEELNESS : האבולוציה של הננו

כמובילה עולמית, Kronospan מכתיבה מגמות וטרנדים בזירת העיצוב ותעשיית הריהוט הבינלאומית, ואחד הפיתוחים המרשימים והמבטיחים ביותר שיצאו ממנה לתעשייה בשנים האחרונות היא ללא ספק קולקציית לוחות ה-FEELNESS שלה.

לוחות FEELNESS של Kronospan הם למעשה האבולוציה של לוחות הננו המוכרים, ולוקחים את הננו לשיאים חדשים של איכות, עיצוב, נוחות ועמידות.

מהיום לא אומרים ננו. אומרים FEELNESS!

לוחות FEELNESS הם לוחות  בעלי ליבת MDF בחיפוי פולימרי תרמו-פלסטי (פוליאתילן טרפתאלט – PET)  עם שכבת הגנה נוספת ,ובדומה ללוחות ננו, הם דוחים סימנים של טביעות אצבעות. 

לוחות FEELNESS מתאימים לייצור ריהוט ולשימוש בעיצוב פנים של חללים מסוגים שונים, ומגיעים במבחר גוונים, ובשני סוגי גימור – מט, אולטרה-מט או מבריק.  

לוחות בעלי גימור מט מתאימים לחללים בעיצוב כפרי או אלגנטי, ומעניקים אופי חמים ונקי. הלוחות המבריקים, לעומת זאת, מתאימים יותר לחללים מודרניים, ומוסיפים נגיעה ייחודית ורושם בלתי נשכח. 

FEELNESS: הרבה יותר מננו

מלבד האמירה העיצובית המעניינת, לוחות FEELNESS הם לוחות חזקים ויציבים. הם נוחים מאד לתחזוקה ולניקוי ללא חומרי ניקוי שוחקים ואגרסיביים כך שהמראה שלהם נשמר היטב לאורך שנים. הודות לתכונה של דחיית טביעות אצבעות לוחות FEELNESS הם חומר  גלם אידיאלי לחזיתות של מטבחים ולייצור משטחי דלפקים, שולחנות וריהוט בחללים בעלי פעילות גבוהה. 

יתרונות של לוחות FEELNESS

דוחים טביעות אצבעות – לוחות Feelness דוחים טביעות אצבעות, ומבטיחים מראה נקי גם בחללים פעילים כמו מטבח או משרד.
  • עמידים וחזקים – בזכות השילוב של ה-MDF וחיפוי הפויל האקרילי, לוחות ה- Feelness חזקים במיוחד ולא נשחקים. בדומה ללוחות ננו, גם לוחות Feelness עמידים בפני רטיבות ושינויי טמפרטורה, ולכן אידאליים לשימוש במטבחים ובחדרי רחצה.
  • קלים לתחזוקה – לוחות Feelness קלים מאד לניקוי ותחזוקה, ולכן נשמרים היטב לאורך זמן.
  • מגוונים – לוחות ה- Feelnessשל קרונוספן זמינים בגדלים ובצבעים שונים, ומגיעים בשתי צורות גימור – מט או מבריק. הודות למבחר הזה, ניתן להתאים אותם בקלות לכל טעם וסגנון עיצוב.
  • ידידותיים לסביבה – לוחות ה-Feelness, כמו יתר המוצרים של Kronospan, מיוצרים בתהליך ייצור בר-קיימא, ולא מכילים רעלים וחומרים מזיקים.

קולקציית לוחות ה FEELNESS שלנו

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן